Ageno w gronie najlepszych wykonawców sklepów internetowych opartych na platformie Magento

Prowadzisz swój własny biznes związany z handlem, ale ciągle jeszcze zastanawiasz się nad uruchomieniem sklepu internetowego? Czym prędzej powinieneś naprawić ten błąd. Internet da Ci możliwość dotarcia do znacznie większej grupy odbiorców.

Na początku musisz znaleźć dobrego wykonawcę, przecież od sposobu w jaki sklep internetowy zostanie zaprojektowany w dużej mierze zależy Twój przyszły sukces. A może już prowadzisz sklep internetowy ale nie przynosi on zysków i nie wiesz komu powinieneś zaufać żeby to zmienić? W czołówce wykonawców sklepów internetowych opartych na platformie Magento znajduje się od pewnego czasu firma Ageno z Bielska-Białej.

Czym jest platforma Magento?

Dokładnie mówiąc platforma Magento to otwarte oprogramowanie udostępniane przy pomocy licencji Open Software License w wersji 3.0. Czym charakteryzuje się taka platforma? Jej cechy to między innymi kierowanie danym serwisem poprzez panel administracyjny, handel mobilny, zarządzenie zamówieniami czy obsługa klientów. Ponadto platforma umożliwia analizowanie i raportowanie bieżących działań. Wadą najczęściej wskazywaną przez użytkowników jest nadmierne obciążenie serwerów, przez co konieczne jest korzystanie ze specjalistycznych serwerów dedykowanych.

Kilka słów o firmie Ageno

Firma posiada ponad 10 letnią praktykę jeśli chodzi o działania w branży internetowej. Czym konkretnie się zajmuje? Działania tej internetowej agencji interaktywnej obejmują bardzo szeroki zakres usług. Ageno zajmuje się projektowaniem aplikacji internetowych, tworzeniem stron internetowych i wreszcie sklepów internetowych o których dzisiaj mowa. Od wielu lat współpracuje z zagranicznymi klientami. Warto też wiedzieć, że to nasza rodzima firma, której siedziba znajduje się w Bielsku-Białej.

Sklepy internetowe tworzone przez Ageno

Firma od wielu lat stosuje sprawdzony sposób projektowania sklepów internetowych, dzięki któremu sprzedaż w Twojej firmie z pewnością zacznie wzrastać. Jeśli zastanawiasz się nad założeniem sklepu internetowego albo Twój dotychczasowy e- sklep nie przynosi akceptowalnych zysków powinieneś zapoznać się z tą ofertą. Proces projektowania sklepu internetowego przez Ageno przebiega w kilku starannie zaplanowanych etapach. Najpierw fachowcy dokonują dokładnej analizy rynku i obecnej konkurencji, a następnie tworzą zindywidualizowaną propozycję wraz z wstępną wyceną. To moment, kiedy przedstawiają ją klientowi i tworzą sklep oparty na platformie Magento. Kolejny krok to kompleksowe przeszkolenie każdego klienta tak, by obsługa sklepu internetowego nie sprawiała mu absolutnie żadnych problemów. Następnie, by wzmocnić skuteczność w zwiększaniu zysków przychodzi pora na zaoferowanie promowania sklepu za pomocą pozycjonowania stron internetowych. Warto wiedzieć, że pozycjonowanie na stronach www jest w ostatnich latach bardzo popularne i naprawdę bardzo skutecznie winduje sprzedaż. Ostatni etap oznacza długofalową współpracę z klientem w zakresie obsługi technicznej i działań marketingowych. Klient może liczyć na wsparcie w każdym momencie w którym tego potrzebuje. Wykonawcy sklepu nikogo nie zostawiają bez pomocy. Każdy krok w procesie projektowania jest uzasadniony. Chodzi o to, by zmaksymalizować szansę na sukces sklepu internetowego i osiągnąć maksymalne zadowolenie klienta, a co za tym idzie również szanse na sukces wykonawcy sklepu. Wysoki poziom usług oferowanych przez Magento spotkał się z entuzjastycznym odbiorem. Warto zwrócić przy tej okazji uwagę na fakt, że po raz kolejny potwierdza się, iż dbałość o jak najwyższą jakość ewidentnie popłaca. Ageno znajduje się dzięki oferowaniu usług na wysokim poziomie w czołówce najlepszych wykonawców sklepów internetowych opartych na platformie Magento.

Odwiedź stronę internetową Ageno już teraz pod adresem Ageno.pl.

Krzysztof Kowalik

Praktyk z ponad 10 letnim doświadczeniem w różnego rodzaju przedsięwzięciach internetowych. Prywatnie fan sportu i historii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.